Більше ніж 20 розкішних готелів і курортів поповнять портфоліо Hyatt

05.12.2019

Готельна корпорація Hyatt планує до кінця 2020 року відкрити понад 20 готелів люксового сегмента по всьому світу. Нові об'єкти будуть належати брендам Park Hyatt, Andaz, Alila, Grand Hyatt, Miraval і The Unbound Collection by Hyatt.

Так, колекцію бренду Unbound Collection by Hyatt, який об'єднує унікальні готелі з багатою історією, скоро поповнять Great Scotland Yard в будівлі колишньої штаб-квартири Служби столичної поліції Лондона (відкриття готелю очікується 9 грудня 2019 роки) і Hôtel du Palais Biarritz в будівлі колишньої імператорської резиденції Наполеона III (в червні 2020 го).

У рік свого 40-річного ювілею у 2020 році бренд Park Hyatt запустить п'ять нових готелів в Дохі (Катар), Джакарті (Індонезія), Нісеко (Японія), Сучжоу (Китай) і Окленді (Нова Зеландія).

Три розкішних курорти під брендом Alila з'являться у Швейцарії, Малайзії й Омані. Крім того, відкриються шість готелів Andaz: в Дубаї (ОАЕ), Празі (Чеська Республіка), на Балі (Індонезія), в Шеньчжені та Сяминь (Китай), а також в Палм-Спрінгс (Каліфорнія, США), вони занурять гостей в атмосферу місцевої культури.


По материалам: buyingbusinesstravel.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.