Бізнес-туристи їдуть у відрядження, щоб відпочити

19.07.2018

Співробітники сприймають свої відрядження більше як відпустку, а не роботу, показало дослідження OnePoll.com. За даними експертів, 9 з 10 бізнес-туристів подобається поєднувати ділові поїздки з відпочинком. Кількість відряджень у подорожуючих співробітників складає в середньому вісім на рік, і останнім часом спостерігається тенденція до збільшення їх тривалості.

«Раніше ділові мандрівники вирушали в поїздки на 2-3 дня, але сьогодні вони все частіше затримуються у відрядженні на чотири дні і більше. У деяких випадках додатковий час дозволяє їм розслабитися і насолодитися подорожжю», – розповів директор з розвитку бізнесу аеропорту Брістоля Найджел Скотт.

При цьому половина опитаних вважає за краще подорожувати за кордон разом з сім'єю або друзями. Більш як 50% респондентів розповіли, що збільшують тривалість відряджень шляхом щорічної відпустки, і майже половина з них використовують можливість відвідати в країні перебування родичів і друзів.

Чверть бізнес-туристів зізналася, що обманює колег, розповідаючи про завантажений графік у відрядженні, щоб мати можливість продовжити поїздку для особистих цілей. Понад 80% респондента вказали, що хотіли б частіше їздити в ділові подорожі. При цьому більшість фахівців вважають, що ділові поїздки допомагають краще розуміти інші культури та вибудовувати ділові відносини на новий рівень.


По материалам: www.independent.co.uk

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.