Болгарія

Чорне море, золоті піски, зелені рівнини, виноград, з якого роблять найсмачніше болгарське вино, небо, зірки, багато сонця, усміхнені гостинні люди - ось що таке Болгарія.

Народна Республіка Болгарія - найдавніша європейська держава, шляхи розвитку якої не раз перетиналися з історією світової цивілізації. Щорічно Болгарію відвідують тисячі туристів, охочих не тільки влітку відпочити на курортах, а взимку покататися на лижах, але і познайомитися з культурою і традиціями народу цієї гарної країни. У Болгарії знаходиться безліч природних, археологічних, історичних парків, музеїв, культурних і архітектурних пам'яток Балканського півострова.

Крім багатого культурного та історичного спадку, Болгарія виділяється унікальною і гарною природою. Також ця країна славиться олійними трояндами, які квітнуть по всій Казанликській долині, відомій як "Рожева долина", а високо в горах зустрічаються дуже рідкісні і красиві квіти - едельвейси. Біля підніжжя мальовничих гірських місцевостей знаходиться безліч лікувальних і мінеральних джерел, багато з яких впадають в чудове море з дивовижними піщаними пляжами.

Сприятливий для здоров'я температурний режим повітря і морської води, її низька солоність, відсутність небезпечних для здоров'я представників флори і фауни роблять болгарське узбережжя, на якому діє майже 80 обладнаних пляжних територій, одним з найпривабливіших місць для відпочинку. А завдяки засніженим горам і безкрайнім хвойним лісам, Болгарія стала популярна серед туристів не тільки як літній, а й як зимовий курорт.

Болгарія - країна привітності і гостинності, ідеальне місце для проведення відпустки і канікул на будь-який смак, в будь-яку пору року.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.