Великий винний тур, Франція


Країна: Франція
Місто виїзду: Київ
Вид відпочинку: Екскурсійний
Транспорт: Авіа
Дата виїзду: Щоденно
Ночей: 11
Харчування: BB
Ціна за людину: від 2170 EUR
Замовити тур

У вартість включено:
  • Проживання
  • Трансфер
  • Екскурсійна програма
  • Медична страховка
Додатково сплачується:
  • Авіапереліт в Париж
  • Віза від 70 євро

Міста: Париж, Ніцца, Ліон, Авіньон, Діжон, Реймс, Бон

Винні поїздки до Франції - це дивовижна можливість познайомитися з цією прекрасною країною. Вони надають унікальну можливість відвідати виноробні угіддя відомих шато і невеликі сімейні виноробні, пообідати в міський національній таверні або в приємному колоритному ресторанчику.

Французькі вина - кращі в світі! Незважаючи на те, що в Європі спочатку вино почали робити в Греції та Італії, саме французьким вином або шампанським Ви відзначаєте святкові події. Жодна країна світу не має такої високої культури вина, як Франція. Складно знайти людей, які б не чули про винах Шампані і Бургундії, Божоле.

 

Шампань – Бургундія – Божоле – Прованс - Лазурний  берег + Париж


Заїзд: Щоденно 12 дні / 11 ночі
День 1 Зустріч в а/п Парижа. Трансфер з аеропорту в готель. Друга половина дня:автомобільна оглядова екскурсія по місту з зупинками для фото. 3 години. Вечір: можлива прогулянка по Сені з вечерею на теплоході. Оплачується додатково, від 99 євро за 1 особу. Ніч в Парижі.
День 2 Вільний час або додаткова екскурсія в Версаль (з відвідуванням палацу і садів, 5 годин). Друга половина дня: вільний час, відвідування музеїв, шопінг, вечеря. Ніч в Парижі.
День 3 Вільний час або додаткова екскурсія: «Замки Лаури», 12 годин. Ніч в Парижі
День 4 Ранок: трансфер на вокзал. Переїзд потягом в Реймс, 2 години 20 хвилин. Зустріч на вокзалі м. Реймс. Рекомендований час прибуття до 12:00. Трансфер в готель. Друга половина дня: піша екскурсія по Реймсу, відвідування одного с шампанських домів з дегустацією, 2 години. Ніч в Реймсі.
День 5 Вільний час або додаткова екскурсія в Еперне - столицю шампанського з відвідування одного з шампанських домів, дегустація, 4 години. Друга половина дня: трансфер на вокзал. Переїзд потягом в Діжон, 2:30 години. Ніч в Діжоні.
День 6 Вільний час або додаткова оглядова екскурсія по Діжону, 2 години. Друга половина дня: екскурсія «Винна дорога в Бургундію» з відвідуванням винних господарств і дегустацією вина. Трансфер в Бон. Ніч в Боні.
День 7 Вільний час для відвідування Хоспису в Боні з аудіогідом. Трансфер на вокзал. Переїзд потягом в Ліон. Трансфер в готель. Друга половина дня: вільний час або додаткова екскурсія «Винний тур в Божоле» (з відвідуванням двох винних господарств з дегустацією, 4 години). Ніч в Ліоні.
День 8 Пішохідна екскурсія по Ліону, підйом на фунікулери до Базилики Нотр-Дам-де-Фурвьер (квитки оплачуються додатково). Трансфер на вокзал. Переїзд потягом Авіньон. Трансфер в готель. Ніч в Авіньоні
День 9 Вільний час або додаткова пішохідна оглядова екскурсія по Авіньону з відвідуванням Папського палацу з аудіо гідами, 3 години. Друга половина дня: винний тур в Шатонеф дю Пап з дегустацією і поїздка на Гарський міст, 4 години. Ніч а Авіньоні.
День 10 Відвідування прованського рінку з дегустацією сезонних місцевих продуктів, 2 години. Вільний час на обід. Друга половина дня: трансфер на вокзал. Переїзд потягом в Ніццу, 3 голини. Ніч в Ніцце.
День 11 Пішохідна екскурсія по Старій Ніцце, 2 години. Друга половина дня: вільний час або екскурсія в Монако і Монте Карло, 4 години. Ніч в Ніцце.
День 12 Трансфер в аеропорт або вокзал. Від’їзд.

Замовити тур
 
Ваше замовлення прийняте і найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер.
ALL
Назвіться, будь ласка: (прізвище ім'я)*
Контактний телефон:*
E-mail: Додаткова інформація:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення
Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.