Чехія

У самому серці Європи, на території раніше існуючого Королівства Богемії, знаходиться Чехія - країна контрастів, що поєднує в собі сучасність і історію, казку і реальність. У ній присутній і слов'янська самобутність, і середньовічна манірність, і легка сучасність, поєднання яких інтригує і додає країні загадковості і таємничості.

Багатовікова історія Чехії знайшла своє відображення в архітектурі та багатющій культурній спадщині. Чеська республіка являє собою своєрідний архітектурний музей під відкритим небом, на території якого знаходяться 12 об'єктів, які включені до Списку всесвітньої історичної та культурної спадщини ЮНЕСКО, і визнані унікальними пам'ятками архітектури, а також понад 2000 замків, фортець, затишних старовинних сіл.

Окрім культурної спадщини , одним з незаперечних багатств Чехії є її курорти (Карлові Вари, Мареанске-Лазні, Франтішкові-Лазне), чисте гірське повітря і цілющі мінеральні джерела, які давно славляться по всьому світу.

Пейзажі Чехії воістину дивні по своїй красі і різноманітності. Широкі долини з густою мережею річок і озер змінюються густими лісами, пагорбами і гірськими хребтами. Природа створила чудові умови для неквапливого відпочинку, а помірний, м'який клімат країни спонукає до подорожей в будь-який час року.

Чехія вдало вписалася в стару капіталістичну Європу, але в порівнянні з Європою в Чехії все дешевше, а туристів зустрічають з особливою привітністю. З одного боку відчуваєш себе, як в гостях, і в той же час зовсім як вдома.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.