Данія

Данія - найменша Скандинавська країна, яка перебуває на півострові Ютландія, на північ від Німеччини, і більш ніж на 400 островах різних розмірів, деякі з яких пов'язані з материком поромом або мостами.

Данія, поза всякими сумнівами, одна з найкрасивіших і найцікавіших країн Скандинавії. Тут кожен знайде для себе щось привабливе. Відпочинок в Данії це і відпочинок на морі, і знайомство з багатою культурою та історією найстарішого Скандинавського Королівства. Міста Данії багаті старовинними пам'ятками архітектури та вражаючими нововведеннями. Численні музеї Данії дозволять всім бажаючим стикнутися з мистецтвом країни та її багатою історією. Ще більше любителів старовини зможе захопити відвідування замків і найдавніших пам'яток, що нагадують про славну епоху вікінгів. Унікальні парки розваги стануть відмінним місцем для розваги, а дивовижна природа Данії мало кого залишить байдужим.

Датчани живуть на перехресті скандинавської, європейської і балтійської культур. Це допомогло їм бути відкритими як в сенсі кордонів, так і для впливів ззовні. Ключем до датському серця є слово "хюгге", що означає комбінацію теплоти, хорошого самопочуття і інтимності.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.