До 2030 року роботи захоплять аеропорти

30.06.2018

До 2030 року роботи захоплять мало не всі аеропорти, вважають аналітики Aira і Vero Solutions. Розумні машини візьмуть під свій контроль процеси реєстрації на рейс, отримають доступ до даних про мандрівників, зможуть оцінювати їх здоров'я і емоційні стан.

Авіакомпанії вже використовують чатботи для обробки замовлень і запитів від пасажирів. Наприклад, Bravo Oscar Tango перевізника Air New Zealand відповідає на 67% заявок. Авіагавані теж поступово впроваджують технології штучного інтелекту. Так, прибиранням в аеропорту Інчхон в Південній Кореї займається робот-пилосос, оснащений камерами і датчиками. Роботизований кіоск реєстрації Кейт в японській авіагавані Кансай визначає перевантажені зони терміналу і самостійно туди переміщується. А Лео в Женеві зустрічає пасажирів, що під'їжджають до аеропорту на таксі, щоб забрати їх багаж. Після сканування посадкового талона він видає бирку на валізу і багажну квитанцію.

Інтелектуальні машини забезпечують і безпеку мандрівників. Міжнародний аеропорт Баоань в китайському місті Шеньчжень патрулює робот-охоронець з електрошокером: Анбот виявляє підозрілих людей і допомагає мандрівникам не заблукати в авіагавані. На думку експертів, роботи будуть корисні в затриманні злочинців завдяки технології розпізнавання осіб, а також у виявленні вибухових пристроїв.

І потім, використовувати роботів дешевше, ніж оплачувати працю найманих працівників. Однак людська взаємодія в аеропортах все ще залишається надзвичайно важливою, впевнені аналітики.


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.