«Тревел-компаньйон» Google покаже шлях в доповненої реальності

16.08.2019

Раніше її тестували власники телефонів Google Pixel і користувачі Local Guides. Бета-версія стала доступна на ширшому спектрі пристроїв.

Мандрівники зі смартфонами на платформах Android і iOS з підтримкою ARCore і ARKit зможуь легко орієнтуватися в місті, використовуючи камеру свого девайса, – додаток покаже, де вони знаходяться і як пройти цікавить місце. Стрілки на екрані «прокладуть» точний шлях. За словами розробників, нова програма виступить в ролі тревел-компаньйона.

Також в Google Maps тепер є можливість зберігати всю інформацію про майбутній рейс і замовленому готелі: в опції Your Places додано вкладку Reservations. Дані по поїздках доступні навіть в офлайні. Ще одна нова опція – Your Match: пошук ресторанів за смаком поруч з резервування столиків. У програмі, зокрема, можна побачити, наскільки завантажено кафе в даний момент.

А новий сервіс Location History запам'ятовує ресторани, музеї, готелі, магазини, в яких побував мандрівник. Якщо потрібно порекомендувати все це іншим, досить експортувати список.

 


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.