У Гонконзі падають ціни на розміщення

21.08.2019

У травні 2019 року готелі були заповнені в середньому на 90%, а зараз – на третину менше.

Так, в InterContinental Hotels Group розміщення подешевшало на 10%, в Four Seasons – на 20%. В Marriott і Shangri-La Asia вартість кімнат знизилася на 40%.

На відтік мандрівників, перш за все китайських (вони становили 80%), вплинули демонстрації, які тривали в Гонконзі протягом двох місяців. Спочатку мітингувальники виступали проти поправок до закону про екстрадиції – видачу місцевих громадян, підозрюваних у злочинах, материкового Китаю. Коли влади поступилися і відмовилися від поправок, учасники акцій протесту стали вимагати відставки глави міста Керрі Лам і розслідування жорстокого поводження з демонстрантами.

Народні хвилювання не раз викликали за цей час перебої в роботі міжнародного аеропорту і скасування рейсів. У ЗМІ одна за одною з'являлися публікації з заголовками «Чи безпечно в Гонконзі». Все це скоротило число бронювань в гонконзьких готелях.

На думку керівника China Travel Service і члена законодавчої ради Гонконгу Ю Сі-Вінг, в серпні 2019 готельєри втратять приблизно половину свого доходу. А з точки зору Керрі Лам, місто переживає економічну кризу, який страшніше спалаху атипової пневмонії 2003 року.

 


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.