У Новій Зеландії туристам заборонили плавати з пляшконосими дельфінами

03.09.2019

Останніми роками популяція афалін в затоці Бей-оф-Айлендс на східному узбережжі країни скоротилася, і цей вид класифікується як такий, що перебуває під загрозою зникнення в Новій Зеландії.

За словами представників Департаменту охорони природи країни, люди «просто їх занадто сильно люблять», а постійний рух човнів у затоці змушує дельфінів приділяти менше часу виконанню важливих біологічних задач, як от: годування, догляд за потомством і сон. Замість цього тварини проводять час, спілкуючись з людьми.

У доповіді, опублікованій Університетом Мессі в 2016 році на замовлення Департаменту охорони природи, виявлено зв'язок між високим рівнем взаємодії між човнами та дельфінами й скороченням чисельності тварин. Дослідники виявили, що дельфіни проводять 86% світлового дня поруч із щонайменше одним човном.

За рішенням влади також було скорочено час екскурсій, які дають змогу туристам спостерігати за дельфінами, – з 30 до 20 хвилин. Подивитися на тварин можна буде лише вранці та вдень, щоб у дельфінів залишався час на відпочинок від людей.


По материалам: www.ukrinform.ua

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.