Авіакомпанії можуть втратити $ 45 млрд до 2030-го

19.09.2019

До такого висновку прийшли фахівці London School of Economics and Political Science (LSE), проаналізувавши результати спільного дослідження з Inmarsat міжнародним провайдером супутникового зв'язку.

У найближче десятиліття настане час покоління Z тих, хто народився з 1997 по 2012. Група пасажирів цього віку складе приблизно 450 млн осіб. Їх буде на 41% більше, ніж мілленніалів (1981-1996 року народження), які утворюють найбільшу категорію мандрівників на сьогоднішній день. Особливо відчутним присутність Z буде в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, де позитивна демографічна ситуація.

За даними LSE, мілленніали в меншій мірі цінують програми лояльності перевізників, ніж представники попередніх поколінь. Тренд посилиться: мандрівники Z проявлять байдужість до практично будь-яких бонусів.

Серед сучасних часто літаючих пасажирів лише 13% зацікавлені в конкретних авіакомпаніях, а 87% байдужі до брендів. Більшість молоді люди з новими вимогами. З них 12% вважають за краще перевізників з високошвидкісним Wi-Fi на борту. Частка таких мандрівників в загальному пасажиропотоку оцінюється в $ 33 млрд. У найближче десятиліття цифра зросте до $ 45 млрд.


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.