У США планують сканувати особи 97% пасажирів в аеропортах

01.05.2019

Митно-прикордонна служба США планує масове впровадження технології розпізнавання осіб в американських аеропортах для ідентифікації пасажирів, які покидають країну або в'їжджають в неї. У найближчі чотири роки програма «Біометричний вихід» охопить переважна більшість (97%) мандрівників.

В даний час всі дані про переміщення своїх громадян і туристів американська влада отримують із польотних листів авіакомпаній. Нова технологія дозволить сканувати особи мандрівників, що потрапили в об'єктив камери перед виходом на посадку, і в автоматичному режимі звіряти отримані зображення з мільйонами файлів різних баз даних, в тому числі з заявками на отримання віз і паспортів і з інформацією прикордонних служб. Таким чином, за допомогою штучного інтелекту влади США зможуть відстежувати пасажирів з простроченими візами і інших правопорушників.

За півтора року тестового запуску було виявлено 7 тис. Осіб з недійсними документами на в'їзд в країну.

Однак деякі експерти вважають, що така технологія стане прямою загрозою громадянських свобод, якщо влада США дозволять доступ до отриманих даних іншим відомствам.

 

 


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.