У діловому районі Сіднея відкривається Fullerton Hotel

24.10.2019

Це перший готель мережі Fullerton Hotels & Resorts за межами Сінгапуру.

Новий готель пропонує два варіанти розміщення в історичній частині будівлі (де і знаходився поштовий офіс) і в висотному крилі з більш сучасним дизайном. Всього в готелі 416 номерів і люксів, в кожному з яких bluetooth-колонки, капсульні кавомашини, а також планшети з інтерактивним цифровим консьєржем, що дозволяють замовити більшість сервісів прямо з номера.

В готелі широкі можливості для проведення заходів: великий бальний зал площею понад 1 тис. кв. м, що вміщує тисячу гостей при банкетному розсаджені і понад 1,4 тис. при театральній. Представники об'єкта додають, що це найбільший в Сіднеї зал без колон всередині готелю. Ще один бальний зал Heritage з круглими вікнами розташований в історичній частині будівлі під куполом.

Окромі того, в Fullerton Hotel Sydney є зал Barnet площею 133 кв. м для невеликих заходів, п'ять конференц-просторів і зал засідань.
Також до послуг гостей бар з лаунжем і приватної вітальні на 40 осіб, ресторан австралійської кухні, цілодобовий бізнес-центр, спа-салон і фітнес-зал. Крім іншого, готель запускає 90-хвилинні екскурсійні тури, на яких бажаючим розкажуть про історію будівлі.

 


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.