Wizz Air повернувся в Одесу після 11-річної перерви

04.11.2019

Якщо в 2008 році дочка лоу-коста Wizz Air Ukraine протягом декількох місяців виконувала польоти тільки по одному маршруту Одеса-Київ, то тепер Wizz Air Hungary зайшла в місцевий аеропорт відразу з шістьма напрямками в Польщу, Німеччину, Угорщину та Словаччину.

2 листопада лоу-кост відкрив відразу три рейси з Одеси в Берлін, Будапешт і Катовіце. 3 листопада лоу-кост запустить п'ятий за рахунком маршрут в Братиславу, 4 листопада шостий маршрут до Гданська.

Всі напрямки будуть обслуговуватися з частотою два рази на тиждень. Таким чином, якщо Wizz Air буде використовувати на лінії тільки літаки Airbus A320, а не більш місткі A321, то провізні місткості лоу-коста на рейсах до Одеси і з Одеси складуть близько 4 300 місць на тиждень, що рівноцінно більш ніж 220 тис. місць на рік.

Wizz Air стане першою авіакомпанією в аеропорту Одеса, міжнародні рейси якої будуть повністю і на приліт, і на виліт обслуговуватися в новому терміналі, до цього новий аеровокзальний комплекс обслуговував на виліт тільки пасажирів внутрішніх рейсів, тоді як всі вильоти за кордон здійснювались тільки зі старого терміналу.

 

 


По материалам: www.avianews.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.