Marriott може стати головним конкурентом Airbnb

04.05.2019

Точна дата старту проекту поки невідома.

Компанія стане першим великим готельним оператором, що пропонує своїм гостям можливість оренди квартир. При цьому мандрівники, які використовують новий інструмент для бронювання апартаментів, також зможуть накопичувати бали лояльності Marriott.

В даний час оператор тестує проект на європейському ринку в партнерстві з сервісом Hostmaker, що пропонують 340 варіантів розміщення в Парижі, Римі, Лондоні і Лісабоні.

Як повідомили в компанії, запуск сервісу стане закономірним кроком у розвитку мережі: в останній рік попит серед мандрівників на варіанти розміщення з обладнаної кухнею та пральною машинкою стрімко зростає. Крім того, все більше гостей бронюють житло на тривалий термін.

Очікується, що Marriott складе конкуренцію популярним платформ бронювання квартир, перш за все Airbnb. За даними експертів, поява нового великого гравця на ринку може «оживити» галузь, що позитивно позначиться на продажах Airbnb. Однак збільшення конкуренції неминуче призведе до скорочення частки ринку в існуючих сервісів.

 

 


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.