Amadeus і IHG назвали три ключові тренди розвитку готельної галузі

05.05.2019

Це означає, що основною тенденцією розвитку галузі в найближчий рік стане зростання попиту на варіанти розміщення з можливістю самостійного «налаштування» номера, наприклад, вибору елементів декору або Телеконтенту.

Іншим трендом стане зміна формату комунікації з мандрівниками – готельєри повинні будуть знайти баланс між автоматизованими рішеннями та можливостями персоналу. Опитування показало, що, попри розвиток технологій, більшість респондентів (67%) під час перебування в готелях воліють взаємодіяти з людиною, а не з роботом. Це означає, що інновації повинні будуть доповнювати роботу співробітників готелів, а не заміняти її, вважають експерти. Наприклад, навушники і розумні окуляри для перекладу в режимі реального часу дозволять консьєржам легко спілкуватися з гостями на їхній рідній мові.

Третя ключова тенденція галузі стосуватиметься іміджу готельних брендів. За даними дослідження, статусність, традиційно притаманна люксовим і бутик-готелів або споживчим брендам, тепер стане доступна будь-яким гравцям туристичної індустрії – коштом формування лояльної аудиторії постійних клієнтів. В умовах конкуренції за емоційну прихильність гостей готельєрам належить вибудовувати сервіс таким чином, щоб дарувати клієнтам більше емоцій і вражень. А для цього важливо розуміти індивідуальні потреби постояльців і надавати різні унікальні сервіси. Бази даних та технологічні можливості дозволять готелям передбачати потреби гостей і пропонувати їм персональні бонуси і привілеї, вважають експерти.

 

 


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.