Експерти виявили відмінності між перевагами бізнес-туристів з різних країн

07.05.2019

За даними дослідження, 66% респондентів в літаках вибирають місце біля вікна, при цьому в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні цей показник збільшується до 71%, в США знижується до 59%, а в Європі становить 65%.

Крім того, 64% опитаних хотіли б долати відстані наземним транспортом, якщо є така можливість. А викликаючи таксі, 54% ділових мандрівників звертаються до «традиційним» операторам замість популярних сьогодні сервісів райдшерінга, таких як Uber і Lyft. Однак в Європі «звичайне таксі» вибирають 69%, а в США, навпаки, більшість респондентів (63%) використовують райдшерінг.

Опитування також показало, що дев'ять з десяти бізнес-туристів готові повідомляти про свої побажання співробітникам тревел-індустрії й через мобільні додатки, і це стосується їх переваг як в ділових поїздках, так і на відпочинку. Однак 14% європейських мандрівників відмовилися ділитися інформацією про свої звички у відрядженнях, а 17% – даними про побажання у відпустці.

За даними експертів, дослідження виявило різний підхід до організації робочих поїздок у співробітників з різних країн. Очікується, що отримані дані дозволять ТМС і постачальникам тревел-послуг сформувати більш вигідні та привабливі пропозиції для бізнес-туристів.

 

 


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.