МАУ змінює структуру тарифів економ-класу

18.04.2019

МАУ змінила структуру тарифів економічного класу на внутрішніх і міжнародних рейсах. Авіакомпанія почала використовувати три нові підтарифи: Economy Light, Economy Standard і Economy Premium. Їх правила відрізняються залежно від того, є рейс середньомагістральним або далекомагістральним.

Economy Light на внутрішніх рейсах і середньомагістральних міжнародних рейсах об'єднав особливості безбагажних тарифів low cost і «лише ручна поклажа». Квитки, куплені за цим підкласом, дають змогу провозити лише одне місце ручної поклажі вагою до 7 кг, не підлягають обміну або поверненню. Раніше тариф «лише ручна поклажа» давав змогу змінювати дату вильоту після оплати штрафу.

Economy Standard на рейсах середньої дальності включає перевезення двох місць ручної поклажі вагою до 7 кг і 5 кг відповідно, однієї валізи в багажі вагою до 23 кг, можливість повернення або обміну квитка зі штрафом.

Economy Premium на внутрішніх і середньомагістральних міжнародних маршрутах передбачає можливість обміну або повернення квитка без штрафів, провезення двох місць ручної поклажі, як у тарифі Economy Standard, двох валіз вагою до 23 кг кожна як багаж, харчування, безкоштовний вибір місця, безкоштовний друк посадкового талону в аеропорту і реєстрацію на окремій стійці, а також пріоритетну посадку на літак.

На далекомагістральних міжнародних рейсах усі тарифи економ-класу включають харчування і перевезення багажу. Основні відмінності пов’язані з умовами обміну, поверненням та нормами провезення багажу. Тариф Economy Premium також передбачає розміщення в окремому салоні.

 


По материалам: www.ukrinform.ua

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.