Мандрівники зможуть орендувати аналог марсіанської хатини

29.06.2019

На початку цього року NASA присудили компанії, яка виступила з розробкою під назвою Marsha, 500 тисяч доларів за перемогу в конкурсі 3D-проектів житла для Червоної планети, повідомляє портал «Вокруг света».

Марсіанська хатина в уявленні AI SpaceFactory це циліндричний будинок, виготовлений за допомогою 3D-принтера з компостованих матеріалів. Компанія вирішила створити подібне житло і на Землі й здавати його в оренду охочим. Проект отримав назву Tera.

Будинок Tera розмістять у північній частині штату Нью-Йорк на березі річки Гудзон. Усі гроші від оренди буде спрямовано на фінансування розробок щодо сталих технологій майбутнього це місія компанії.

Tera було побудовано за допомогою тих же технологій 3D-друку, що й Marsha. Як і марсіанська хатина, земний будинок виготовлено з біополімерного базальтового композиту – перероблюваного матеріалу, зробленого з кукурудзи й цукрової тростини. Матеріал випробовували в NASA і встановили, що він мінімум на 50 відсотків міцніший й довговічніший за бетон.

Ці технології використовуватимуться на Землі, й, за словами представників компанії, одного разу вони стануть основою сталого життя на Червоній планеті.


По материалам: www.ukrinform.ua

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.