Booking.com займеться замовленням таксі

12.07.2019

За словами директора зі стратегічного планування транспортного департаменту Booking.com Давида Адамчика, це станеться через два-три місяці. Зараз в системі бронювання є опція оренди автомобілів в п'яти тис. Пунктах і таксі з аеропорту / в аеропорт в 500.

Давид вважає, що послуга буде затребувана. Мандрівникам мало забронювати готель в чужій країні або місті. Вони не орієнтуються в незнайомому місці, їм часто важко розібратися з навігацією громадського транспорту. Причому, як підрахували фахівці Booking.com, в середньому доводиться здійснювати не менше 10 пересувань за одну поїздку.

Поява конкурента веде до зниження цін. Портал Eyefortravel наводить як приклад транспортний ринок Лондона: Uber був там монополістом, але в червні 2019 року на арену вийшла естонська компанія Bolt, яка приєднала до себе кілька відомих додатків, зокрема Daimler, Transferwise і китайський сервіс Didi Chuxing. До агрегатору вже підключилися 20 тис. Таксистів, а лондонці охоче користуються програмою через лояльних тарифів.

Правда, поки незрозуміло, чи захочуть мандрівники встановлювати на свої смартфони ще один додаток, особливо ті, хто звик до Uber.


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.