«Сінгапурські авіалінії» модернізують бізнес-зали в Чангі

15.07.2019

Роботи почнуться в серпні 2019 року і закінчаться приблизно в середині 2021-го. Першим оновлять Business Class Lounge, потім First Class Lounge і Private Room (всі три зали відносяться до SilverKris), останнім стане KrisFlyer Gold Lounge. Обсяг інвестицій – 50 млн SGD (приблизно $ 37 млн).

Після масштабної реновації площа залів збільшиться на 30%. Зміниться дизайн: фахівці архітектурної студії Hirsch Bedner Associates створять інтер'єр, як в багатій сучасній квартирі. «Господар» цієї квартири пригостить пасажирів категорій «Перший клас» і «Сьют» в First Class Lounge SilverKris напоями з нового барного меню, а в Private Room SilverKris пасажири спробують фірмові сезонні страви сінгапурської кухні.

В Business Class Lounge SilverKris з'являться секції «за інтересами». Мандрівники, яким скоро вилітати, зможуть підкріпитися легкими закусками у вітальні, а пасажири, які мають час, побачать, як кухарі фантазують на кухні на тему Азії, і продегустують те, що вийде в результаті. Ранні «пташки» будуть снідати в барі-буфеті, а дуже зайняті люди розв'язувати ділові питання в «кабінеті», де ніхто не заважає.

Лаунж KrisFlyer Gold перетвориться в «будинок» з кімнатами для роботи, відпочинку, обіду, відкритими верандами і душовими кабінами.

 


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.