У Вінниці відкрили безкоштовну школу гідів

22.07.2019

У Вінниці розпочала роботу безкоштовна «Школа вінницького гіда», яка має підвищити кваліфікацію екскурсоводів, забезпечивши якісний сервіс для туристів, а також розробити унікальні туристичні маршрути.

Навчання у школі гідів буде безкоштовним. Сюди приймають як екскурсоводів-практиків, які прагнуть підвищити свою кваліфікацію, так і всіх охочих вінничан віком від 16 років, які хочуть опанувати цю туристичну професію.

На 12-16 серпня заплановано проведення літнього інтенсиву – п’ятиденного циклу тренінгів, лекцій та майстер-класів з методики підготовки та апробації туристичних маршрутів, історії Вінниці, основ розвитку власного підприємництва. А у вересні буде організовано «Майстерню міських екскурсій», під час якої учасники розроблятимуть унікальні екскурсійні маршрути, що сприятимуть формуванню туристичної привабливості міста та збільшенню кількості туристів.

А завершальним етапом стане акредитація екскурсоводів: учасники «Школи вінницького гіда» презентують свої портфоліо фаховій акредитаційній комісії й у випадку схвалення отримають рекомендаційні бейджі. Механізм сертифікації напрацьований в межах реалізації проєкту і буде застосовуватися й надалі після його реалізації.

 


По материалам: www.ukrinform.ua

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.