Ісландія обійшла Швейцарію та Норвегію в списку найдорожчих європейських країн

27.07.2019

Ціни на розміщення, харчування, транспорт в цій державі на 56% вище, ніж в середньому в Європі. Для порівняння: в Швейцарії, у якій давно склався імідж недешеві напрямки, прайси на 52% перевищують середні, в Норвегії – на 48%, в Данії – на 38%.

Скромний обід в ісландському ресторані на двох обійдеться мінімум в 85 євро, пляшка вина в магазині – 17 євро. Оренда апартаментів з однією спальнею – в 1,3 тис. євро на місяць.

З точки зору економістів, одна з причин дорожнечі – в замалій чисельності населення країни (всього 355 тис. чол.) і сильній залежності від імпортних продуктів. При цьому податки на ввезення того ж алкоголю досить високі і не дозволяють продавати товар за конкурентними цінами. Інша причина  коливання ісландської крони в 2016-2017 роках. До того ж зарплати місцевих жителів відповідають прайсам: близько 4,5 тис. євро на місяць.

Експерти відзначають, що зараз економіка країни переживає не найкращі часи: ВВП може скоротитися на 0,2%. Ісландію підкосили збої в тревел-індустрії, викликані банкрутством місцевого лоукостера WOW Air. Паралельно страждає рибна промисловість через раптове зникнення головної промислової риби – мойви, видобуток якої ісландський уряд вчасно не відрегулював.

 


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.