Фінляндія

Фінляндія (самоназва - Суомі) - найпівнічніша країна Європи. Не менш третини цієї країни розташовано за Полярним колом. За суші Фінляндія межує на півночі з Норвегією, на північному сході і сході - з Росією, на північному заході - зі Швецією. Від Німеччини та Польщі її відділяє Балтійське море, а за Фінською затокою лежать Естонія, Латвія і Литва. Жодна, навіть сама віддалена точка держави, не віддалена від моря далі, ніж на 300 км.

Фінляндія - край зимових видів спорту. У країні близько 140 зимових курортів, одна з характерних рис яких - наявність шкіл з добре підготовленими інструкторами, які допомагають новачкам освоїти прийоми спуску в обраному виді спорту. Друга, ще більш яскрава особливість зимового відпочинку у Фінляндії - це парки розваг в безпосередній близькості від місць катання. Кращі аквапарки можна знайти на лижних курортах Куопіо, Ювяскюля, Куусамо, Леві, Сааріселькя, Вуокатті, в Центральній Фінляндії та Північної Карелії. Там з лиж туристи кидаються в теплу воду басейнів, катаються на водних гірках, паряться в сауні - і знову спрямовуються до засніжених схилів.

Основна пам'ятка Фінляндії - чудова природа, прекрасні національні парки, потужний водоспад Іматранкоскі. Взимку на далекій півночі Фінляндії сонце 51 добу не виходить з-за обрію. Настає полярна ніч, яку фіни називають "каамос", а протягом усього літа в Північній Фінляндії цілу добу, не заходячи за обрій, світить сонце. У нічний час повна темрява не настає, і тривалі вечірні сутінки переходять в ранні.

Фінляндія відрізняється найчистішої природою. На відносно невеликому просторі розташовані 30 національних парків. Обладнані і добре розмічені маршрути по екологічно чистим місцях пропонуються туристам будь-якого віку. Можна пройти по кипучим річковим порогам або ж поплавати на великих плотах по великих річках або з веслом на каное поодинці. Блакитними озерами можна милуватися і катаючись на велосипеді. Озера і річки Фінляндії повні різноманітними видами риби, тому любителі риболовлі отримають тут величезне задоволення.

Фінляндія також багата на культурні спадщини і визначні пам'ятки. Крім того в країні перебувають понад 300 музеїв, головні з яких: національний музей Фінляндії, муніципальний музей, музей Маннергейма, музей спорту і художній музей Атенеум в Гельсінкі, художній музей в Турку, музей сучасного мистецтва в Тампере, археологічний музей Сатанкунна в Порі, музей фольклору в Лахті. Серед архітектурних пам'яток: будівля сенату, лютеранський собор, Успенський собор в Гельсінкі і собор в Тампере. На островах Балтійського моря також знаходяться деякі визначні пам'ятки: зоопарк на острові Коркеасаарі і морська фортеця Суоменлінна. Недалеко від Гельсінкі знаходиться парк відпочинку Сеурасаарі і музей дерев'яного зодчества.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.