Франція

Франція - це країна, що займає престижне третє місце в світі по туризму. Щорічно вона приймає понад 30 млн іноземних туристів. Франція - це країна, в якій кожен мріє побувати хоч б раз у житті. І вже якщо таке трапляється, то необхідно відвідати якомога більше пам'яток, познайомитися з дивовижною культурою і мистецтвом, літературою і музикою Франції.

Всім відпочиваючим рекомендується побувати в Парижі, Марселі, Страсбурзі і Ніцці, це допоможе дізнатися більше про французьку культуру і можна почерпнути з неї щось для себе.

Франція - країна мистецтв, вина, сиру, це країна зі своїми прекрасними палацами і парками, а також країна витонченості, краси і романтики. Це сама чуттєва країна світу.

Вивчена вздовж і поперек за підручниками і романам французьких письменників (Олександр Дюма, Віктор Гюго), багаторазово зображена на полотнах великими художниками Франції, а також оспівана в піснях Мірей Матьє і Джо Дассена, вона все-таки залишається такою ж загадковою і привабливою. До того ж у Франції є маловідомі куточки і маршрути, які будуть вельми цікаві туристам.

 Якщо ви хочете побачити нові місцини, пам'ятники мистецтва, історичні місця і просто залишити море позитивних вражень, то сміливо збирайтеся в подорож до Франції, і заряд позитивних емоцій назавжди залишиться у вашому серці.

Париж знаходиться на верхній позиції в списку туристичних міст. Однак, з успіхом відбуваються тури і в інші міста Франції. Відпочинок у Франції в будь-якому місці відрізняється особливим шармом і витонченістю. Окрім того, що Париж це колиска моди і мистецтва, це ще й міжнародний фінансовий і політичний центр.

Звичайно ж, слово "Франція" у кожного викликає свої неповторні асоціації, але всі ми мріяли відвідати Ейфелеву вежу, Єлисейські поля, Лувр і Бастилію, відчути атмосферу, в якій жили мушкетери і Жанна д'Арк, побувати в модних бутиках і відчути аромат справжньої Шанель.

І не дивно, адже Франція вважається законодавицею моди і мистецтва. А також культурний розвиток Франції вплинув на історію всієї Європи. Не варто позбавляти себе можливості познайомитися з такою великою країною.

 Ви зможете пожити в знаменитих середньовічних замках або відпочити на всесвітньо відомих курортах - Лазурний берег, Біаріцц, Бретані та ін. А також відвідати знамениті французькі музеї, покуштувати вишуканого вина і кулінарні шедеври, здійснити прогулянку на спеціальному річковому кораблі по Південному каналу або розвіятися на кращих гірськолижних курортах - Куршевель, Мерібель.

Франція задовольнить запити найвимогливіших туристів.

Не залишаться без уваги і самі маленькі : вони зможуть відпочити в величезному Діснейленді та інших розважальних парках Франції.

Ось така Франція - багатогранна, інтригуюча і неповторна, тому, якщо ви тонка і романтична натура, то відпочинок у Франції ідеально підходить для вас.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.