Французькі гірськолижні курорти незабаром відкриють новий сезон: що зміниться в умовах пандемії

13.10.2020

Французькі гірськолижні курорти відкривають новий сезон, провівши масштабну підготовку до роботи в умовах пандемії.

Про те, які заходи вжито напередодні відкриття нового сезону, розповіли представники Французького агентства з розвитку туризму Atout France в ході онлайн-конференції для журналістів.

Відзначається, що підготовка до нового сезону проводилася протягом усього літа, оскільки більшість гірськолижних курортів у Французьких Альпах закриваються для туристів на цей час. При цьому до роботи залучалися лікарі та вчені, щоб створити максимально безпечні умови. Вони дійшли до висновку, що гори і активність сприяють зміцненню імунітету, а це дуже важливо в умовах пандемії. Потрібно лише забезпечити всі необхідні заходи безпеки.

                                                                                                                                           

Правила поведінки на французьких курортах в зимовому сезоні 2020-2021

З цією метою у Франції випустили загальну схему поведінки на курортах, яка серед іншого передбачає:

- Обов'язкове носіння маски у всіх громадських місцях, в тому числі на відкритому повітрі. На курортах це, серед іншого, підйомники і черги до них, громадський транспорт, ресторани, холи готелів. Маска при цьому повинна бути медичної або з тканини відповідно до норм, щільно прилягаючи до носа і підборіддя. За неносіння маски у Франції передбачені чималі штрафи – 350 євро за перше порушення, 1500 євро – за друге.

- Як уточнює представник курорту Мерібель Наталі Дублон, підйомники у Франції також вважаються громадським транспортом, і на даний момент у країні немає обмежень щодо кількості людей, що перевозяться в транспорті. Відповідно, принаймні на їхньому курорті не зменшуватимуть кількість місць на крісельних підйомниках і в гондолах, не обмежуватимуть і кількість осіб, які користуватимуться підйомниками. Обмежувати продаж скі-пасів на курортах також не планується.

- Харчування на курортах буде можливо тільки за столом, столи при цьому розміщуються на безпечній відстані та дезинфікуються після кожного гостя.

- Повинна бути забезпечена регулярна дезінфекція поверхонь.

- Всі заклади повинні забезпечити наявність санітайзерів в достатній кількості.

- СПА-центри та термальні центри відвідуються за попереднім записом, щоб гості мінімально перетиналися. Носіння маски також обов'язково в кабінах, бутіку, під час деяких СПА-процедур.

Представник курорту Брід-ле-Бен Матьє Курто вже поділився досвідом роботи курорту в нових умовах. Оскільки це не тільки гірськолижний, а й термальний курорт, вони працювали з літа в подібних умовах, і, в цілому, вжиті заходи себе виправдали.

 


По материалам: swww.unian.net

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.