Гастрономічний тур в Антверпен, Бельгія


Країна: Бельгія
Місто виїзду: Київ
Вид відпочинку: Екскурсійний
Транспорт: Авіа
Дата виїзду: Щоденно
Ночей: 3
Харчування: BB
Ціна за людину: від 695 EUR
Замовити тур

У вартість включено:
 • проживання в готелі 4*
 • харчування – сніданки
 • груповий трансфер аеропорт-готель-аеропорт
 • екскурсія на ферми з вирощування устриць та молюсків
 • групова пішохідна екскурсія по Антверпену
 • квиток на прогулянковий кораблик по затоці
 • груповий трансфер на монастирську пивоварню з екскурсією та дегустацією пива
 • послуги професійних російськомовних гідів
 • усі трансфери по програмі
Додатково сплачується:
 • авіапереліт Київ-Брюссель-Київ
 • вхідні квитки в музеї і парки
 • обіди, вечері
 • чайові водію і гіду
 • консульський збір
 • медична страховка

Бельгійське і голландське пивоваріння, вирощування устриць і мідій, приготування свіжої риби і морепродуктів на ваших очах. Всі ці секрети ви побачите в нашому гастрономічному турі в Бельгію.

"Варити пиво за старовинними рецептами, але з сучасними знаннями" - девіз фламандських пивоварів.

Народна мудрість говорить: "Щоб зробити пиво, потрібні солод, холод і совість". Бельгійські пивовари не порушують технологію ні в одному з цих пунктів. Пиво, зварене в Бельгії і Голландії - категорія не медична, а естетична. Пиво цілком може бути вишуканим і об'єктивно смачним, не кажучи вже про старовинний нетуристський антураж. Наші провідні фахівці розробили програму туру таким чином, щоб знайомство з визначними пам'ятками Бельгії, майстер-класами від провідних кухарів чергувалось з відпочинком, а відпочинок з цікавими та пізнавальними екскурсіями.

Чисельність групи: мінімум 5 чоловік.


Заїзд: Щоденно 4 дні / 3 ночі
День 1

Зустріч в аеропорту Брюсселя з табличкою назви вашої компанії. Трансфер в готель 4* в Антверпені. Розміщення. Оглядова пішохідна екскурсія по Антверпену з оглядом визначних пам'яток. На площі Гроті Маркт знаходиться фонтан Сільвісу Брабо, звідки і почнеться ваша екскурсія. Ви побачите знамениту Ратушу, яка була побудована в 1561 р. і є зразком стилю фламандського Ренесансу. Далі ви побуваєте в найбільшому соборі Бельгії – Соборі Богоматері, який розташований недалеко від Гроту Маркт. У ньому ви можете побачити знамениті роботи Рубенса "Зняття хреста" і "Постанова хреста". Під час екскурсії ви побачите і познайомитися з історією будівель церкви Св. Павла, церкви Св. Карла Борромео і церкви Св. Якоба, в якій похований Рубенс. Ви побуваєте біля будівель музею образотворчих мистецтв, музею сучасного мистецтва і музею Рубенса. Завершіть день прогулянкою вздовж річки Шельди, на якій знаходиться старовинний замок Стеєн, стіни якого закладені ще в IX столітті. Він найбільш колоритний пам'ятник на набережній річки Шельди і одночасно тут найдавніші збережені залишки поселення. Свій нинішній вигляд замок отримав на початку XVI століття. Темні фрагменти древньої кладки легко відрізнити від більш пізніх споруд зі світлого пісковику. Сьогодні в фортеці розташований Національний музей судноплавства. Вільний час. Повернення в готель.

День 2

Сніданок у готелі. Виїзд на узбережжя для відвідування ферм по вирощуванню мідій, лобстерів і устриць. Ви зможете своїми очима побачити процес вирощування і збору молюсків. Дегустація устриць, мідій. Морська прогулянка на кораблі по затоці з можливістю поспостерігати за колоніями морських котиків в їх природному середовищі існування. Обід на узбережжі в одному з рибних ресторанів з традиційною кухнею (рибне меню зі свіжої морської риби і морепродуктів).

День 3

Сніданок у готелі. Виїзд в старовинний бенедиктський монастир для дегустації пива, звареного ченцями за старовинними рецептами. Після екскурсії по монастирю, в спеціальному залі-трапезній, вам випаде можливість спробувати всі сорти пива, приготовані за монастирськими рецептами 300-річної давності.

День 4

Сніданок у готелі. Звільнення номерів. Трансфер в аеропорт Брюсселя. Завершення обслуговування.


Замовити тур
 
Ваше замовлення прийняте і найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер.
ALL
Назвіться, будь ласка: (прізвище ім'я)*
Контактний телефон:*
E-mail: Додаткова інформація:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення
Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.