Головна / Тури /

Німеччина

Про країну Пошук турів Міста/Регіони Візи Корисно знати

Німеччина давно цінується туристами як країна, яка створила чудові умови для комфортного і повноцінного відпочинку, а також для вирішення багатьох проблем зі здоров'ям. Туризм в країні включає всі види екскурсійної, курортної, культурно-пізнавальної, спортивної та оздоровчої діяльності.

Німеччина поєднує в собі безліч світів. Це країна яскравих пейзажів і міст з унікальними архітектурними ансамблями, країна сучасності та давньої історії. У цій країні проводяться незвичайні, оригінальні, веселі фестивалі, свята, паради, карнавали. Спадщина середньовіччя і бюргерства визначають вигляд багатьох міст, створюючи вражаючий контраст із сучасною архітектурою. Чудові замки, пишні імператорські палаци, церкви, монастирі, собори в містах Німеччини вражають уяву приїжджих. Серед тисяч найкрасивіших споруд можна назвати фортецю Марксбург, Райнфелс, Райнек, руїни замку Роландзек, два зруйнованих пам'ятника - Штерренберг і Лібенштайн, і інші. Любителі пам'яток по достоїнству оцінять пам'ятники старовини і музеї Берліна, Бремена, Нюрнберга, Бонна. Пивні фестивалі Мюнхена (найвідоміший з фестивалів - "Октоберфест"), Кельнський карнавал, нічне життя Гамбурга порадують любителів гучних розваг. А безліч престижних виставок, що проходять в Німеччині, традиційно привертають увагу фахівців з усього світу.

Багато хто вибирає для себе лікування в Німеччині, так як вона по праву вважається одним з центрів світової медицини. Прекрасно обладнані клініки, розташовані в екологічно чистих районах країни, допомагають впоратися з найскладнішими захворюваннями. Найвідоміші термальні курорти Німеччини - Баден-Баден, Бад-Кіссінген і Бад-Кроцінген - багаті мінеральними джерелами з термальною водою різного складу.

Любителі природи можуть помилуватися в Німеччині захоплюючими дух пейзажами, які оселилися на листівках і фотошпалерах, цю красу треба шукати на самому півдні - в Альпах, біля Боденського озера і в Шварцвальді. До північної Німеччини їдуть у великі міста - за недорогим, за європейськими мірками, шопінгом, бурхливим нічним життям і сучасною архітектурою першої свіжості. Це країна з гучним минулим і бурхливим сьогоденням.

Німеччина - це батьківщина знаменитих королів, поетів і винахідників. Безліч пам'яток і цілих архітектурних ансамблів Німеччині включені ЮНЕСКО до переліку всесвітньої культурної спадщини: від романтичних рейнських замків і найбільшого в Європі романського собору в місті Шпейер до фортеці Вартбург в Ейзенасі.