Головна / Тури /

Німеччина

Про країну Пошук турів Міста/Регіони Візи Корисно знати
Баден-Баден

Баден-Баден - красиве маленьке містечко зі світовим ім'ям. У ньому всього 50 тисяч жителів, але відоме воно далеко за межами Німеччини. Причина такої популярності - термальні джерела, цілюща сила яких була відома ще древнім римлянам в III ст. З кінця XVIII ст. Баден-Баден перетворюється в "літню столицю Європи", куди вся європейська знать приїжджає відпочити, поправити здоров'я і попити лікувальну воду.

Далі...
Берлін

Берлін - місто з дивовижно незвичайною долею. Мабуть, ніде в Європі новітня історія не залишила таких зримих і важких слідів. Тут закінчилася Друга Світова, тут проходила демаркаційна лінія "холодної війни". У НДР фасади не реставрувалися і майже всі стіни були покриті густою віспою осколкових і кульових відмітин. Зараз ран майже не залишилося.

Далі...
Гамбург

Вільне і Ганзейське місто Гамбург розкинулось на берегах річки Ельба, у її впадання в Північне море. Гамбург є другим за величиною і одним з найбільш відвідуваних в Німеччині. Порт міста вважається одним з найбільш зайнятих в Європі. Це будинок для багатьох великих видавничих компаній, ЗМІ та рекламних агентств.

Далі...
Мюнхен

Мюнхен - одне з найдинамічніших і цікавих міст Німеччини. Тут кожен знайде заняття до душі - від відвідування найцікавіших музеїв до приємного проведення часу в пивних ресторанчиках. Атмосфера в місті дивовижна - міжнародна, але в той же час не позбавлена провінційної чарівності.

Далі...
Рейнська долина і замки Рейна

Красивий і цікавий винний район вздовж Рейну з низкою казкових містечок і чудових замків з кордоном в районі скелі Лорелай.
Екскурсія по мальовничих місцях долини Рейну дасть можливість насолодитися незвичайною красою, створеною тут природою і доповненою творіннями людських рук - унікальними німецькими середньовічними замками і виноградниками.

Далі...
Франкфурт-на-Майні

Франкфурт (він же Франкфурт-на-Майні) - бізнес-столиця Німеччини, найтехнологічніше і сучасне місто країни. Тут можна годинами ходити і не побачити жодної споруди, яким за п'ятдесят років (що зрозуміло - під час Другої Світової місто майже повністю розбомбили).

Далі...