Гості готелів зараз щасливі, як ніколи

05.08.2018

Рівень задоволеності гостей в готелях досяг рекордних показників – завдяки вдосконаленим номерами, передовим технологіям і якості обслуговування. До такого висновку прийшли аналітики компанії J.D. Power в результаті дослідження, проведеного серед відвідувачів готелів Північної Америки. Загальний коефіцієнт задоволеності постояльців збільшився на 8 позицій у порівнянні з минулим роком і тепер становить 825 балів з 1000.

При цьому верхній рядок рейтингу займає Ritz-Carlton, який набрав 902 бали, і це найвищий показник за всю історію бренду. На другій сходинці в сегменті готелів цінової категорії «вище середнього» – Drury Hotels, який набрав 895 очок. Готелі цього сегмента показали найзначніше зростання в 2018 році: їх позиції в рейтингу збільшилися в середньому на 12 пунктів у порівнянні з 7 пунктами серед об'єктів першого класу і 6 очками серед готелів, розрахованих на тривале перебування, і економічного сегмента.

«Готелі всіх цінових категорій змогли поліпшити умови проживання, – прокоментувала результати звіту представник J.D. Power Дженніфер Корвін. – Роки інвестицій в удосконалення номерів принесли свої результати».


По материалам: www.travelweekly.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.