Готелі по всьому світу беруть курс на підвищення цін

01.08.2018

Геополітичні фактори поряд з глобальної, регіональної та локальної економіки «створюють непростий ландшафт для корпоративних покупців при обговоренні готельних тарифів на ключові бізнес-напрямки». До такого висновку прийшли автори доповіді The Hotel Monitor 2019, підготовленого American Express Global Business Travel (GBT). Дослідження містить прогноз цін на готелі в 150 містах, а також рекомендації щодо оптимізації витрат на розміщення відряджених співробітників.

Питання безпеки мандрівників і політичні хвилювання стануть причиною серйозних коливань готельних тарифів, причому у всьому світі. Вже відзначається попит на розміщення в найбільш захищених з точки зору безпеки об'єктах, особливо в висококласних готелях. Багато чого буде залежати від Brexit і переговорів щодо угоди про північноамериканську зону вільної торгівлі (НАФТА).

Ринки, що розвиваються переживають економічне зростання – так, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні ціни на готелі вже виросли та продовжать рости. Аналітики також прогнозують помірне збільшення готельних тарифів в Латинській Америці. Готелі в Європі стикаються зі стійким попитом, при цьому пропозиція можна вважати обмеженим. Як наслідок – зростання цін. При цьому на тлі надлишкової пропозиції та інших факторів в деяких державах Перської затоки на Близькому Сході готелі будуть змушені ставки знизити. Північноамериканські готельєри повідомляють про збільшення числа замовлень і доходів, що частково зумовлено зростанням обсягу відряджень і групових поїздок. Це спровокує подорожчання готелів по всьому континенту.

Звіт The Hotel Monitor 2019 став першим в серії досліджень, присвячених розвитку бізнес-тревел ринку, звертають увагу в American Express Global Business Travel (GBT).


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.