Греція

Арголіда

У східній частині Пелопоннесу лежить один з найкрасивіших районів Греції - Арголіда. Тут багато чудових літніх курортів - Толо, Кандія, Порто Хелі.
Ця місцевість відігравала провідну роль в економічному розвитку країни в мікенський період з 1600 по 1100 рр. до н.е. Столиця Арголіди - місто Нафпліо - навіть було першою столицею незалежної Греції з 1828 по 1834 рік.

Далі...
Аргостолі

Аргостолі - столиця округу Кефаллонія з 1757 р. Сучасний Аргостолі - торговий і адміністративний центр Кефаллонії, він півмісяцем прикрашає береги затоки Кутавос.
Знаменита бібліотека Коргіальєнос в Аргостолі - одна з найбільших в країні, в її зібранні більше 53 тисяч томів і одна з кращих в Греції колекцій візантійських ікон.

Далі...
Афіни

Столиця Греції Афіни - осередок всього най-най грецького, стародавня столиця наук, мистецтва, античної культури. Місто назване на честь давньогрецької богині мудрості і пізнання.
Епіцентр античної цивілізації, спадкоємець знаменитої афінської демократії і одне з найстаріших і найкрасивіших міст світу.

Далі...
Ахайя

Ахайя - область Греції, де є і гори, і пляжі, і гірськолижні курорти. На території Ахайя провідна роль належить горам. Столиця Ахайя - місто Патра – є воротами всієї держави в Європу, так як об'єднує Грецію з Італією, а Пелопоннес - з Іонічними островами. Патра - третє за величиною грецьке місто і найбільше на всьому півострові, тут живуть 170 тисяч осіб.

Далі...
Гліфада

Гліфада - дуже популярний курорт, розташований на узбережжі Саронічної затоки всього в 15 км від Афін. Тут одні з кращих пляжів на узбережжі, прекрасний комплекс готелів і розкішних вілл.

Далі...
Закінф

Столиця острова і його порт носить таку ж назву – Закінф. Місто розташоване біля підніжжя пагорба, на якому височить велична венеціанська фортеця. Варто піднятися до неї, адже звідси відкривається прекрасна панорама сучасного Закінфу і вільного простору Іонічного моря.

Далі...
Ілія

Ілія - область на заході Пелопоннесу, де розташована легендарна Олімпія. Невелике місто здобуло світову історичну славу завдяки культу здорового тіла і духу в Греції. У 776 р. до н.е. в Олімпії вперше пройшли спортивні змагання. Це надзвичайно сподобалося грекам, які надихнулися настільки, що зробили це дійство регулярним і повторюваним кожні 4 роки.

Далі...
Ітака

Невеликий острів Іонічного моря - Ітака - отримав велику світову славу завдяки легендарній гомерівській «Одіссеї», в якій поет намалював чудові картини чарівних мандрів царя Ітаки Одіссея до невідомих земель.
Великий і хитрий цар-мандрівник під час своїх мандрів постійно тужив за рідним островом, його безтурботною і величною красою, і за своїй коханою дружиною Пенелопою.

Далі...
Керкіра

Столиця острова Корфу - Керкіра - одна з найбільш елегантних столиць Греції. Навіть незважаючи на те, що багато будинків в місті були зруйновані під час Другої світової війни. Влітку Керкіра кипить від активності туристів, оскільки місто є одночасно і портом, куди приходять пороми з інших островів, і містом з міжнародним аеропортом.

Далі...
Коринфія

Область Коринфія на північному сході Пелопоннесу - дуже популярне серед туристів місце, тут розташовані чудові курорти, а також маса історичних пам'яток. Туристичні центри лежать на берегах Коринфської і Сароніцької заток. Столиця цієї області - місто Коринф - знаходиться в 84 км від Афін. Коринф - стародавнє грецьке місто, що колись грало дуже значиму роль в історії всієї країни, тут маса археологічних пам'яток римської епохи.

Далі...
Кос

Кос - батьківщина всесвітньо відомого «батька сучасної медицини» Гіппократа (460-357 рр. до н.е.), і саме тут цей древній цілитель створював своє таке потрібне людству вчення.
Острів Кос - третій за величиною серед Додеканессів Егейського моря. Розташований всього в 4 км від Туреччини, має 40 км в довжину і 8 км в ширину, а живе там 30 тисяч чоловік.

Далі...
Крит

Південний, теплий, мудрий, святковий - так можна коротко називати грецький острів Крит. Крит - найбільший і найпівденніший острів Греції, і він також найпівденніша точка Європи. Крит - батьківщина батька грецьких Богів Зевса! Острів розташований в 100 км від материкової Греції, він має вузьку, витягнуту з заходу на схід, форму, довжина острова 260 км, ширина 15-60 км.

Далі...
Лагоніссі

Лагоніссі - невеликий курорт узбережжя Егейського моря, лежить на невеликому півострові в 40 км від Афін і в 25 км від мису Суніон, в оточенні блакитних морських вод і зелені. Його близькість до розважальних і комерційних центрів Афін і прилеглих курортів прекрасно поєднується з можливістю спокійного усамітненого відпочинку.

Далі...
Лаконія

Лаконія розташована в південно-східній частині Пелопоннесу, це одна з найцікавіших і значущих областей в Греції. Її історія багато в чому пов'язана з древнім містом-державою Спартою - столицею сучасної Лаконії, яка була заснована тут дорійцями. Дорійці - це сильні і хоробрі племена, які заснували багато держав в Пелопоннесі, крім Спарти.

Далі...
Лутракі

Лутракі - відоме і дуже популярне курортне місто в Аттиці, розташоване на березі затоки Корінфу в 80 км від Афін і в 4 км від Пелопоннесу. Місто знаходиться в оточенні гір, прекрасних пляжів і численних археологічних пам'яток. Є пляжі, які ніби спеціально створені для приватного відпочинку, - на них дістатися можна тільки на катері.

Далі...
Мессінія

Мессинія - область, за яку воювали жителі Спарти і здобули перемогу в Мессинських війнах, які тривали 300 років. На території Мессінії, як і по всьому Пелопоннесу, можна побачити безліч стародавніх археологічних пам'яток: руїни древнього Акрополя, середньовічні замки Метоні і Короні, старі візантійські церкви.

Далі...
Міконос

І історія, і назва острова Міконос пов'язані з грецьким богом сонця Аполлоном. Міконосом звали сина Аполлона, а на сусідньому з Міконосом острові - Ділосі народився сам Аполлон.
Незважаючи на те, що на Міконосі немає пишних лісів і зелених долин, це один з наймодніших європейських курортів.

Далі...
Острів Евбея

Острів Евбея - другий за величиною острів Греції, після Криту. Знаходиться Евбея в Егейському морі, на північ від Афін, і розташована настільки близько до берега Аттики, що її поєднує з материком 15-метровий розвідний міст. Між Евбеєю і Аттикою лежить протока Евріпа - унікальне явище природи: його води через кожні 4-6 годин змінюють напрямок течії.

Далі...
Паралія Катерини

Демократичний курорт Паралія Катерини - «Набережна Катерини» розташований на півночі Греції, в центральній частині регіону Пієрія, в 6 км від міста Катерини і в 70 км від Салонік. Тут курортний сезон триває з травня по вересень, природа курорту радує око мальовничими соснами, дрібним піском на пляжах і кристально чистою водою Егейського моря.

Далі...
Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.