Home2 Suites by Hilton відкриє перший модульний готель

29.08.2018

Перший модульний готель бренду Home2 Suites by Hilton відкриється в Сан-Франциско до 2019 року. Проект нового готелю розроблений компаніями Southern Hospitality Services і Akshar Development.

Модульна будівля складатиметься з кількох конструкцій заводської будови, при цьому готові елементи зберуться в єдиний об'єкт вже на місці будівництва. Модулі можуть встановлюватися без фундаменту, легко демонтувати та перевозитися на іншу локацію. Очікується, що готель Home2 Suites by Hilton San Francisco Airport North буде зведений майже в два рази швидше, ніж інші об'єкти туристичної інфраструктури в області затоки Сан-Франциско.

Крім того, проект відповідає високим екологічним стандартам і передбачає використання сонячних батарей, природних систем фільтрації води та інших технологій, спрямованих на скорочення викиду вуглеців.

В апартаментах готелю передбачена секційні меблі, що дозволяє комбінувати предмети інтер'єру в залежності від уподобань постояльців. Гості також зможуть скористатися безкоштовним Wi-Fi, послугами пральні. У готелі будуть фітнес-зал, джакузі, гриль-зона, ресторан і магазин.


По материалам: www.hotelnewsresource.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.