IHG продовжує розширення в люксовому сегменті

31.07.2018

Intercontinental Hotels Group проведе ребрендинг 13 нових і діючих об'єктів в Англії, Шотландії та Уельсі. Крім того, компанія планує представити бренд Kimpton Hotels в Великобританії.

Раніше в цьому році оператор анонсував угоду з інвестиційною компанією Fonciere des Regions, що оголосила про покупку 13 готелів Principal Hotels і De Vere. У IHG підтвердили плани з ребрендингу дев'яти з цих готелів, чотири з яких будуть представлені під брендом Kimpton Hotels.

Йдеться про нещодавно відкрився The Principal London, The Principal Manchester, The Principal Edinburgh Charlotte Square і The Principal Blythswood Square Hotel в Глазго. Їх ребрендинг планується на найближчі два роки. Більш того, The Principal St David's стане першим британським готелем нової колекції оператора Voco.

«Розширення нашої глобальної присутності в сегменті класу люкс набирає обертів, – сказав Кеннет Макферсон, генеральний директор IHG в Європі, на Близькому Сході та в Азії. – На сьогодні IHG в Великобританії – провідний оператор за кількістю готелі найвищого рівня ».


По материалам: www.businesstraveller.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.