Індія

Індія величезна країна, що має форму трикутника, розташована в південній частині Азії, яку з півночі замикають Гімалаї, з півдня-заходу омиває Аравійське море, з південного сходу - Бенгальська затока, утворюючи природний кордон.

Вона межує з Пакистаном на північному заході, Китаєм, Непалом і Бутаном на півночі і Бангладеш і М'янмою на сході. Біля північного узбережжя Індії розташовується острів Шрі-Ланка. Індія сьома за площею країна світу. Вона охоплює територію площею 3287000 кв. км, хоча ця цифра є не зовсім точною, оскільки деякі ділянки кордону оскаржуються Китаєм і Пакистаном.

Індія - федеративна республіка. Глава держави - президент. Обирається колегією виборців, що складається з обох палат парламенту і законодавчих органів штатів на 5-річний термін. Законодавчий орган - двопалатний парламент. Складається з ради штатів (не більше 250 місць, з яких 12 призначаються президентом, інші обираються від законодавчих органів штатів і територій) і Народних Зборів (545 місць, 543 обираються загальним голосуванням, 2 призначаються президентом). Виконавчу владу в Індії здійснює уряд на чолі з прем'єр-міністром, який призначається президентом.

Індія належить до числа найдавніших вогнищ культури на планеті. Її жителями були, мабуть, племена протомонголоідного і середземноморського типу. В середині II тисячоліття до н.е. почався тривалий процес міграції в Індію індоарійських племен, так званих аріїв. Всі ці народи вступали між собою в різноманітні контакти, мирні і військові, відбувалися змішання крові і синтез культур.

У середовищі населення Індії існують прихильники цілого ряду релігій, і проблема полягає в виявленні їх чисельного співвідношення і в визначенні історичного коріння різних віросповідань і ступеня їх впливу на життя людей. В Індії широко поширений індуїзм (понад 82% населення), потім іслам (близько 12%), слідом за цими основними конфесіями слід вказати сикхізм, джайнізм, буддизм (у формі необуддизм), християнство, зороастризм і так звані культури племен . Всі зазначені релігії, за винятком християнства, сягають своїм корінням у сиву давнину.

Коли мова йде про таку величезну по площі і різноманітну за природними умовами країну як Індія, дуже важко охарактеризувати клімат в цілому. Тут ви зустрінете і холод високогірних районів Гімалаїв, і помірні температури узбережжя, і континентальний клімат внутрішніх районів. Тропік Рака, проходячи через Індію, ділить її на дві зони: північну помірну і південну субтропічну. Однак ще більш значний вплив на клімат Індії мають мусони. Сезон південно-західних мусонів починається на західному узбережжі в кінці травня. Він приносить приємний перепочинок від спеки. Рух мусону над рештою території країни - в червні-вересні супроводжується випаданням опадів. Особливо сильні дощі бувають на північному сході.

У зимові місяці, з жовтня по березень, на континентальній півночі Індії дощів не буває, а погода стоїть ясна і сонячна, але ночі прохолодні. Це найкраща пора року на півострові Індостан. У деяких районах на півдні і сході спостерігаються невеликі періоди дощів, принесених північно-східними мусонами, тоді як дні залишаються теплими, як це буває в субтропіках. Літо триває з квітня по червень. На більшій частині території країни воно спекотне та сухе, але уздовж узбережжя вологе. У цю пору року буває особливо добре в Кашмірі і на гірських курортах Хімачал-Прадеш і Уттар-Прадеш. Найбільш висока температура (понад 40 °С) буває в літні місяці на континентальній півночі Індії. У квітні температура починає підвищуватися, а в червні, перед приходом мусону, досягає найвищої позначки. У прибережних районах і на півдні протягом всього року волого, стоїть тропічна спека. Для всіх областей Індії ідеальний сезон для туризму з жовтня по березень, а на півдні - з січня по квітень. Столиця Індії - Делі.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.