Іспанія

Іспанія - древня земля, яка завжди знала секрет молодості. Родина Колумба і Дали, Гойї і Веласкеса, Пікассо і Гауді. Буде потрібно ціле життя, щоб оглянути всю Іспанію, і все ж може не вистачити часу, щоб вивчити всі грані життя цього маленького континенту.

Різноманітність природи і клімату, стародавня культура і традиції, що йдуть з лицарських часів... Ніде в Європі немає такого культурного багатства, яким славляться іспанські фієсти від Памплони до Севільї. Подорожуючи з міста в місто, потрапляєш зі свята в свято. Фієста - це не просто свято, це абсолютно невимушене продовження давніх традицій, поєднаних з сучасними елементами і наповнених радістю. Дивовижна дружелюбність і гостинність, відкритість і ввічливість - частина традиційного іспанського характеру.

Немає нічого більш благочестивого, ніж тутешні святкування і забави, які не обходяться без рясного частування, міцних старовинних вин, музики і сліпучих феєрверків, що є чи не найміцнішою традицію за більш ніж 30-вікову історію.

Положення на стику Європи і Африки, християнського світу і світу ісламу, замкнутого Середземномор'я і безкрайньої Атлантики залишило незгладимий слід на всій зовнішності країни. В Іспанії безліч архітектурних пам'ятників, церков, замків і дивовижної краси пейзажів. Різноманітність образів вражає розум: вітряки Ла-Манча - «велетні» Дон Кіхота; зубці лицарських замків Арагона; середньовічні фортеці на пагорбах, палаци в стилі бароко і суворі монастирі; піщані пляжі південного узбережжя і Балеарських островів. Все це омивається ласкавими хвилями Середземного моря; вічнозелені луки на узбережжі Атлантики в Астурії; покриті снігом, вершини Сьєрра-Невади; суворі, майже неприступні гори, змінюються родючими рівнинами Андалусії; Мадрид, Барселона, Ібіца, зі своєю неймовірною круговертю культурної і нічного життя. Навіть в непоказних «глухих» містечках органічно поєднуються самі різні цивілізації: над мавританськими мечетями виростають готичні собори, барочні палаци виникають на місці вестготских поселень, залишків грецьких колон або кругових кельто-іберійських сіл.

Наскільки відрізняється ландшафт однієї частини Іспанії від іншої, настільки різні і самі іспанці. Жителі кожного з регіонів Іспанії володіють власним характером, складом мислення, іноді навіть зовнішністю. Поет-комуніст Мігель Ернандес ємко охарактеризував іспанські народності в одному зі своїх віршів: «Відважні астурійці і ви, сини Кастильї, відточені, як леміш, і трепетні, як крила; кипучий андалузці, чию бронзу з сліз відлито розплескати ридання клекотливе горнило; безстрашні арагонці , виліплені століттями; туманні галісійці і баски - кований камінь; житні естремадурці; мурсійці - порох і сонце; веселі валенсійці і тверді каталонці; наваррці, монархи темних вибоїв, сеньйори чорної роботи...».

Внесок Іспанії в світову культуру по-справжньому величезний: ця країна може похвалитися не тільки красою своїх міст, а й тим, що вони стали батьківщиною багатьох відомих людей мистецтва. Однак, культура Іспанії характеризується не тільки великими іменами - фламенко, музичний жанр, і корида, мистецтво бою биків, мабуть, є справжніми символами країни.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.