Італія

Італія - місце, де немає межі між минулим і сьогоденням. Саме тут збереглися найбільші пам'ятники світової історії, такі як Колізей, роботи Мікеланджело, Собор Святого Петра, Капітолійські музеї, замки, палаци, площі, мости і багато іншого. Взагалі історія Італії починає звіт з 700 р до н.е., коли були закладені перші основи могутньої і великої Римської Імперії. І з того часу Італія пережила багато: і розпад Римської Імперії, і революції, і навіть фашистський режим Муссоліні, але все це не їй завадило стати культурно-історичним центром Європи. Італія батьківщина Леонардо да Вінчі і Мікеланджело, Калігули і Цезаря, Відродження та Ренесансу.

Але Італія це не тільки історія, це так само сучасні гірськолижні курорти, прекрасні піщані пляжі, великі дайвінг-центри, безліч заповідників, новітні аквапарки, сотні бутиків від найвідоміших модельєрів і будинків мод, величезна кількість ресторанів, нічних клубів, барів, готелів, як простих, так і вищого рівня. Італія це місце де добре всім: і молодим, і старим, і багатим, і бідним, і холостим, і одруженим - кожен знайде в Італії те, що підходить саме йому.

З величезної кількості міст необхідно виділити Рим і Мілан. Рим або «місто на семи пагорбах» це те місце, де ви поринете в атмосферу далекого минулого і насолодитеся нею. Все в Римі, починаючи від вулиць і провулків, закінчуючи Колізеєм і Ватиканом, несе в собі історичну та культурну цінність. Саме на території Риму розташовані такі пам'ятки як: замок Святого Ангела і Собор Святого Петра, Колізей, побудований в 70 р до. н.е., в якому проходили найбільші гладіаторські бої, Пантеон, форт Кастель-Сант-Анжело, Римський і Імператорські форуми, що вражають своїм виглядом і доводять красу і величність Римської Імперії, Фонтан Треві, що вважається зразком бароко, і, звичайно, Ватикан - резиденція Папи Римського і світової центр католицтва, що вважається окремою державою.

Якщо Рим вважається культурним центром країни, то Мілан - розважальним (хоча культури тут теж вистачає). Мілан - центр італійської моди і Формули-1. У Мілані постійно проходять виставки і презентації одягу найзнаменитіших будинків мод, на які приїжджають знаменитості з усього світу. Найкращі клуби та ресторани теж знаходяться в Мілані. Мілан знаменитий великою кількістю пам'яток. Це і оперний театр «Ла Скала», де виступали всі знамениті і титуловані співаки; і Міланський Собор, закладений в період правління знатного сімейства Вісконті в кінці XIV - початку XV ст. і є третім за розмірами в світі; і картина Леонардо да Вінчі «Таємна вечеря», яка до сих пір викликає безліч суперечок і загадок.

Італійська кухня - це свято живота і фантазії. Кожне італійське блюдо неповторне. Італійська кухня відома своїм чудовим смаком і корисністю. Синонім словосполучення «італійська кухня» - це макарони. Такої великої кількості видів та смаків ви не зустрінете ні в одній країні світу. Навіть слово «pasta», в перекладі означає їжу, також позначає макарони. А вже з чим макарони вам подадуть це вже ваш вибір, а вибір тут великий: це і баранина з розмарином в соусі з білого вина, і креветки на рашпілі, і філе норвезького лосося в соусі з червоного вина, і багато, багато іншого.

Вино - найпопулярніший і поширений напій в Італії. Сортів вин в Італії безліч, і всі вони мають незабутній смак і хорошу витримку, найвідомішими з них є: «Требіано», «Сан-Джовезе», «Канина», «Комета», «Ламбусько», і багато інших. Піци, випечені в місцевих піцеріях, не зрівняються ні з якими іншими. Як готують їх тут це ціла технологія. Не дивлячись на те, що італійська піца дуже смачна і ситна ціна на неї низька: в межах 2 $.

Готелі в Італії найрізноманітніші, на будь-який смак. Від простих, з мінімальним сервісом, до 5* з самим великими сервісом і послугами. Але не хвилюйтеся, навіть в простенькому готелі вам забезпечений хороший сервіс та обслуговування, адже італійці народ гостинний і доброзичливий, так що проблем виникнути не повинно.

Якщо ви хочете побувати в «колиски світу» і отримати насолоду від незабутнього відпочинком, Італія дуже вдалий вибір.

Незабутнього вам подорожі!

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.