Ізраїль

Ізраїль - держава в Південно-Західній Азії. За даними Центрального статистичного управління Ізраїлю на січень 2013 року населення становить 8,0 млн осіб, територія - 22 072 км². Займає 97 місце в світі за чисельністю населення і 147 по території.

Офіційна назва - Держава Ізраїль.

Столиця - Єрусалим.

Унітарна держава, демократична парламентська республіка. У березні 2009 року посаду прем'єр-міністра зайняв Біньямін Нетаньяху. Підрозділяється на 6 адміністративних округів.

Розташований на Близькому Сході, у східного узбережжя Середземного моря. На півночі межує з Ліваном, на північному сході - з Сирією, на сході - з Йорданією і територією Західного берега річки Йордан, на південному заході - з Єгиптом і сектором Газа.

Ізраїль може похвалитися цілком заслуженою цілорічною популярністю: одні їдуть сюди занурюватися в давню історію, інші - поправляти розхитані нерви на цілющих просторах Мертвого моря (в яке, до речі, не дуже-то і поринеш, занадто вода щільна через солі), треті - занурюватися в загальний наркоз на операційних столах кращих лікарів, четверті – знову-таки занурюватися, але вже в Червоному морі, з аквалангом, п'яті - проводити відпустку на пляжі, як ви вже напевно здогадалися, занурюючись в блаженне байдикування. Так, мало не забули: молодь нерідко відправляється в Ізраїль ще й для того, щоб як слід відтягнутися на вечірках в тутешніх нічних клубах, занурюючись в ритми модної музики і клуби ароматного диму.

Ізраїль розташований на Близькому Сході. З Заходу він обмежений Середземним морем, зі сходу - Сирійсько-Африканським розломом, а з півдня - Червоним морем. Сусідні з Ізраїлем держави - Ліван, Сирія, Йорданія і Єгипет. Північна і центральна частина країни, де проживає більшість населення, ділиться на три частини: Прибережна рівнина на заході, в якій розташовані найбільші міста Тель-Авів і Хайфа; Йорданська западина на сході, де знаходиться два внутрішніх водойми Ізраїлю (озеро Кінерет і Мертве море), пов'язаних між собою річкою Йордан; Гористий район центрального Ізраїлю, що включає гори Галілеї, Самарії, Юдеї та столицю Єрусалим. На північному сході країни знаходяться Голанські висоти і покрита снігом гора Хермон, а на півдні - пустелі Негев і Арава, займаючи значну частину території країни, велике місто Беєр-Шева, яке називають столицею Негева, і широко відомий курорт Ейлат. Діапазон висот коливається від 2224 метрів на горі Хермон до -392 метрів в районі Мертвого моря - найнижчої точки на землі.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.