Канада

Країна Канада - держава, розташована в Північній Америці. Це одне з найбільших держав світу - по площі Канада поступається тільки Росії. Площа Канади становить 9984670 км кв. Так само Канада є однією з найбільш економічно розвинених країн світу: ВВП Канади в 2008 році становило понад 1,5 трлн доларів США. Країна входить в десятку найбільш розвинених країн світу.

Центральна і східна області країни займають рівнини, на заході знаходиться потужна гірська система Кордильєри. Країна покрита густою і повноводною річковою мережею. Справжнє багатство країни - лісові масиви, що складаються з хвойних порід і займають майже половину території Канади.

Канада омивається водами Атлантичного (на сході), Тихого (на заході) і Північного Льодовитого (на півночі) океанів. По суші межує з США. На півночі країни розташована велика безліч островів Канадського Арктичного архіпелагу.

Канада є конституційною монархією з парламентською формою правління. Країна була заснована в 1534 році французькими колоністами. Сьогодні Канада є федеративною державою, що складається з 10 провінцій і 3 територій.

Канада представляє великий інтерес для туризму. Найбільшою популярністю у туристів користується Ніагарський водоспад - найпотужніший водоспад в світі, що падає з 50 метрової висоти. Цікаво буде відвідати в Канаді і два найстаріших міста країни - Монреаль і Квебек, в яких є безліч споруд XVII-XIX століття. А собор Нотр-Дам в Монреалі не менше знаменитий, ніж його французький собрат.

Унікальна і природа Канади: для туризму в Канаді представляє інтерес національні парки, в яких можна спостерігати ведмедів, бізонів, бобрів та інших тварин. Цікаво буде відвідати і первісні громади індіанців або ескімосів.

В більшій частині території Канади клімат помірний, досить м'який, на півночі - субарктичний. Опадів в рік випадає від 150 мм в північній частині до 1250 мм на Атлантичному і 2500 мм на Тихоокеанському узбережжі. На Атлантичному узбережжі в результаті взаємодії континентальних і атлантичних повітряних мас погода нестійка, взимку часті шторму і рясні снігопади, влітку теплий період триває довше, ніж в інших східних частинах країни, але ніколи не буває особливо спекотно.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.