Кіпр

Республіка Кіпр - це острівна держава в східній частині Середземного моря. Країна знаходиться на території однойменного острова, розділяючи його з Турецькою Республікою Північного Кіпру і двома військовими базами Великобританії.

Кіпр в давнину був центром середземноморської торгівлі, що і зумовило змішання на його землі пам'ятників культури всіх європейських цивілізацій. Це один з найбільш відвідуваних морських курортів світу, що робить індустрію туризму однієї з головних статей національного доходу країни. Вдень пляжі Кіпру пропонують спробувати різні види спортивних розваг: параглайдінг, швидкісні лижі, моторні човни, водні лижі, прогулянкові човни, віндсерфінг, водні велосипеди, каное, катання на банані, міні-круїзи на човні з прозорим дном, круїзи навколо острова. Вночі ж відпочиваючих приваблюють численні дискотеки і нічні клуби. У курортних зонах Кіпру відкрито безліч барів на будь-який смак: від жвавих, з гучною музикою, до затишних, з романтичної атмосферою.

Пам’ятки Кіпру розташовані по всій його території - і в великих містах, і в селах, і в селищах. На Кіпрі знаходяться численні церкви, храми і монастирі, деякі з яких включені в список світової спадщини ЮНЕСКО і знаходяться під охороною держави. Крім того, на території країни знаходиться безліч різних музеїв: етнографічні, історичні, музей виноробства, музей коштовностей, плавучий музей морської історії і традицій і т.д.

Республіку варто відвідати і для того, щоб потрапити в самий розпал одного з феєричних свят: національного свята Кіпру; «Катаклізмос» - свята води і всесвітнього потопу; фестивалю народного танцю; фестивалю давньогрецької драми; винного фестивалю. Зрозуміло, що відвідування передбачає не тільки присутність на святі, а й брати активну участь в них.

Кіпр - це світ неймовірної краси і гармонії, де дивним чином поєднуються сучасні курорти, розвинені міста і новітні готелі зі спокоєм, тишею і затишком відокремлених сіл в сільській місцевості.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.