Китай

Китайська Народна Республіка (КНР) знаходиться в Східній Азії. Назва Китай буквально означає «серединна держава». За чисельністю населення країна займає перше місце в світі: тут проживає понад 1,3 мільярда людей, більшість з яких - етнічні китайці (самоназва - хань). За площею держава є третім в світі, поступаючись лише Росії та Канаді.

Китайська цивілізація - одна з найстаріших. За твердженнями китайських вчених, її вік може становити п'ять тисяч років. При цьому наявні письмові джерела охоплюють період не менше 3 500 років. Економіка Стародавнього Китаю ґрунтувалася на розвиненому землеробстві. Очевидні переваги країни в порівнянні з сусідами-кочівниками і горцями створювала також система адміністративного управління, яка удосконалювалася від династії до династії. Особливо вплинуло на зміцнення імперії введення конфуціанства в якості державної ідеології (I століття до н.е.). А потім і єдиної системи письма (II століття до н.е.). За тисячоліття Китай пройшов кілька циклів політичної єдності і розпаду.

Китай поєднує в собі різноманітні природні ландшафти. Тут є і безкраї рівнини і гориста місцевість.

Китай - це країна з давньою історією, культурою і дуже цікавими традиціями. У цій країні переплітаються сучасність з минулим. Ця цікава країна, багата найрізноманітнішими визначними пам'ятками, а відпочинок на континенті можна поєднувати з відпочинком на островах.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.