Компанії стали більше витрачати на ділові заходи

30.07.2018

Понад 50% респондентів вказали, що MICE-бюджети їх компаній виросли, у 2017 році таких було 32%. Причому 28% event-організаторів заявили, що проводять від 6 до 10 виїзних нарад в порівнянні з минулим показником цифра майже вдвічі більше (15%). Такі дані четвертого щорічного дослідження Global Planner Sourcing Report від Cvent, в ході якого було опитано близько 3 тис. Планувальників зустрічей.

Число професіоналів, які організовують тільки одне або два наради, навпаки, скоротилася вдвічі з 26% до 13%. Також респонденти вказали на збільшення кількості заходів за участю понад 100 осіб.

Важливо, що 71% точно знають, в яку суму їм обійдеться той чи інший захід. І лише 35% респондентів готові розглянути альтернативний майданчик, якщо та запропонує їм більш 10% економії. На думку авторів дослідження, даний факт вказує на важливість інших критеріїв, таких як додаткові зручності, якість обслуговування і унікальний досвід, які може запропонувати приймаюча сторона.

Найчастіше респонденти використовують на майданчику такі технологічні інструменти для залучення учасників: соціальні мережі (36%), мобільне додатки (29%), інтерактивні опитування (25%), віртуальну / доповнену реальність (17%), Гейміфікація (15%).


По материалам: www.hotelbusiness.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.