Куба

Республіка Куба розташована на острові Куба - це найбільший острів у Вест-Індії і один з найбільших островів світу. Нагадує формою крокодила, довгий, вузький острів розташувався в західній частині Карибського моря на кордоні Мексиканської затоки. Кубинський архіпелаг лежить в західній частині Карибського моря. За свою історію, культуру, мови та звичаїв Куба входить до складу країн Латинської Америки і Карибського басейну.

Куба - це море і сонце, кольори і аромати, екзотичність природи і своєрідність міської архітектури, досить комфортабельні готелі, чудові пляжі, цікаві екскурсії по революційним і колоніальним місцях. Куба - ідеальне місце для знайомства з Карибами. На узбережжі Куби безліч комфортабельних готелів, куди приїжджають туристи з усього світу, бари і ресторани, клуби і дискотеки під відкритим небом, де вечорами збирається молодь. Куба - це не тільки острівна екзотика, але й велика кількість історичних і культурних пам'яток. Захоплюючі екскурсії дозволять дізнатися про те, як складалася історія країни, повна боротьби за свободу, а так само це можливість побачити своїми очима, як живе ця країна.

Офіціальна назва країни: Республіка Куба.

Столиця: Гавана.

Куба є соціалістичною республікою парламентського типу. Це єдина соціалістична держава в Західній півкулі. Вся влада в парламенті належить одній партії - Комуністичної партії Куби. Виконавча влада належить голові Державної Ради (главі держави), який одночасно є і генеральним секретарем Центрального Комітету Комуністичної партії Куби, і голові Ради Міністрів (главі уряду) - другого секретаря ЦК відповідно. Уряд складається з державного ради і ради міністрів. Формує уряд, парламент республіки, званий Національною асамблеєю. Він же призначає главу державної ради. Таким чином, вищим органом державної влади на Кубі є саме Національна асамблея.

Куба - це довга і вузька смужка землі, що простягнулася на 1500 км між Північною і Південною Америкою на північному заході Карибського басейну. Куба знаходиться на відстані 77 км від Гаїті, 180 км від Флориди, 210 км від Мексики і 140 км від Ямайки. На півночі Куба омивається водами Флоридської протоки, на півдні - Карибським морем. Куба розташована на острові Куба (найбільшому в Вест-Індії), острові Хувентуд, а також на прилеглих до них близько 1600 дрібних островах і коралових рифах, що належать до групи Великих Антильських островів. Для узбережжя характерні глибокі затоки і безліч зручних бухт. Острів багатий рифами і іншими кораловими утвореннями. Площа Куби - 111 тисяч км².

Клімат Куби помірно-тропічний. Максимальна температура - 35 ° С буває в серпні, а в січні температура може досягати 19 ° С. Температура води біля північного узбережжя коливається від 24 ° С взимку до 28 ° С влітку, біля південного узбережжя - від 26 ° С взимку до 28 ° С влітку. Розподіл на сухий і дощовий сезон досить умовний. Тропічний сухий сезон триває з листопада по квітень, а дощовий - з травня по жовтень. Але при цьому в березні може пройти сильна тропічний злива, а в червні - вересні тижнями стоятиме суха сонячна погода. Основні незручності виникають восени в так званий сезон ураганів, що триває з жовтня по листопад. Але при цьому урагани на Кубі нерегулярні, і рідкі проходять два роки поспіль по одній і тій же території і в один і той же час. Так що ймовірність гарної погоди восени також дуже висока, а шанс потрапити в зону дії урагану досить малий.

Сьогодні населення Куби складає 11 мільйонів чоловік. За офіційними джерелами склад населення Куби такий: 65% - білі, 12% - африканці, 22% - мулати.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.