Як продаватимуть квитки на поїзд-експрес в аеропорт Бориспіль?

05.10.2018

Пасажири, які прямують в аеропорт Бориспіль на поїзді-експресі, будуть купувати квитки за допомогою автомата з великим сенсорним екраном, який нагадує великий планшет.

Перший спосіб оплати передбачає залучення спеціальних терміналів для продажу квитків за готівку і безготівковим способом, які встановлять в аеропорту і на центральному вокзалі столиці «Київ-Пасажирський». Друга технологія аналогічна тій, яка впроваджена «Ощадбанком» для оплати проїзду безконтактними банківськими картами в київському метро. Вона має на увазі, що пасажири зможуть оплачувати проїзд безпосередньо в поїздах-експресах, піднісши карту до термінала. Роботи по з'єднанню аеропорту Бориспіль з Києвом залізничним сполученням почалися навесні 2018 року і ведуться «Укрзалізницею».

Проект передбачає будівництво 4 км колії від наявної залізничної магістралі в бік аеропорту, зведення залізничної естакади над автомагістраллю Київ-Бориспіль-Харків і будівництво платформ поруч з терміналом D аеропорту Бориспіль. На лінії будуть використовуватися рейкові автобуси PESA, які були раніше закуплені «Укрзалізницею» для експлуатації на регіональних маршрутах. Вартість проїзду між Києвом і аеропортом Бориспіль складе 80 грн.


По материалам: www.mastertura.com.ua

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.