Літаки по всьому світу скидають швидкість

05.09.2018

За останні десять років тривалість більшості європейських рейсів зросла в середньому на 30 хвилин, показало дослідження асоціації споживачів Which? Travel.

Експерти проаналізували час польотів на 125 маршрутах великих авіаперевізників у 2009 році та порівняли ці дані з показниками минулого року. У звіті повідомляється, що тривалість рейсів збільшилася на більшій частині чинних маршрутів (62%), причому 87% з них здійснюються British Airways, 82% – Ryanair, 75% Virgin Atlantic і 62%  EasyJet. Перельоти British Airways з Хітроу в Бангкок, Сінгапур і Нью-Йорк стали довшими на 20 хвилин, а Virgin Atlantic, щоб подолати відстань з Лондона в Нью-Джерсі, потрібно на 35 хвилин більше, ніж десять років тому.

За словами редактора Which? Travel Рорі Боланда, авіакомпанії навмисно збільшують тривалість польотів, щоб знизити ймовірність затримки відправлення і виплати компенсації пасажирам. «Додаючи 10, 20 або навіть 30 хвилин до рейсу, авіаперевізники можуть сказати, що покращують показники пунктуальності. Але останні дані показують, що ця стратегія не працює. Замість цього пасажирам просто доводиться довше чекати вильоту», додав він.

Самі авіакомпанії стверджують, що стали виконувати рейси на більш низьких швидкостях, щоб знизити витрати палива. Крім того, повітряний простір на сьогодні більш завантажено, ніж 10 років тому, що теж впливає на тривалість подорожі.


По материалам: www.theguardian.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.