Lyft може похитнути позиції Uber на корпоративному ринку

23.08.2018

Цього року послугами міжнародного сервісу таксі Lyft скористалося рекордна кількість ділових мандрівників. Кількість поїздок корпоративних клієнтів у другому кварталі 2018 року зросла на 221% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Лідером в корпоративному райдшерінге як і раніше залишається Uber - за даними дослідження Certify, на послуги компанії припадає 75% витрат організацій на поїздки співробітників. Однак його частка на ринку поступово зменшується, в той час як у Lyft збільшується - і становить вже 19%.

За даними Lyft, в даний час сервіс обслуговує кожну четверту компанію, яка входить в Fortune 1000 - щорічний рейтинг найбільших американських підприємств.

Експансії перевізника в корпоративному сегменті сприяє співпраця з American Express GBT, Concur і Expensify. Крім того, додаток Lyft Business дозволяє тревел-менеджерам отримувати звіт про витрати та додаткову інформацію про подорожі. Також в компанії діє програма лояльності для постійних клієнтів - за кожну п'яту поїздку бізнес-туристам надається знижка в розмірі $ 5.


По материалам: www.businesstraveller.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.