Міжнародний кінофестиваль «Берлінале» в БерлініПремії Берлінського міжнародного кінофестивалю одні з найпрестижніших в світі. Конкурс проводиться щорічно з 1951 року: близько півстоліття він проходив на головній вулиці Західного Берліна Курфюрстендамм, а потім переїхав в Театр на Потсдамській площі, який на час його проведення перейменовується в «Палац Берлінале».

Від своїх колег по класу «А» фестиваль відрізняється перш за все соціальною орієнтованістю фільмів. Володарями гран-прі «Золотий ведмідь» нагороди за найкращий фільм, ставали такі метри як Інгмар Бергман, Мікеланджело Антоніоні, П'єтро Паоло Пазоліні та Мілош Форман. Також є другий приз «Срібний ведмідь» і різноманітна паралельна програма: секції «Ретроспектива», «Панорама», «Покоління» (фестиваль дитячої та юнацької кіно). Плюс в рамках проходить альтернативний Форум молодого кіно, який, наприклад, відкрив світові такого режисера як Пітер Грінуей.

Однією з найважливіших складових роботи BIFF щорічно стає Європейський кіноринок (European Film Market / EFM) одна з найбільших торгових майданчиків такого роду у світі. Щорічно його відвідує близько 20000 професіоналів кіноіндустрії та більш як 4000 журналістів зі 130 країн.

 

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения
Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.