Фестиваль Ченг Чау Бун у ГонконзіСвято Бун або Фестиваль булочок на острові Ченг Чау збігається з датою з найважливішим буддійським святом Весак, який зазначає дату народження, просвітлення і смерті Будди. Колись урочистість зародилося як щорічна церемонія вшанування даоського божества рибалок Пак Тай, чиє чудове заступництво позбавило остров'ян від епідемії чуми. Сьогодні сакральний фестиваль перетворився в колоритні народні гуляння, в яких бере участь безліч гостей з сусіднього Гонконгу.

Центром урочистостей під час Фестивалю булочок стає найстаріший острівний храм Пак Тай. Перед його входом споруджуються неймовірні конструкції з бамбука і безлічі свіжоприготованих булочок – «вежі Бун», що досягають до 16-ти метрів у висоту. Тут же влаштовується ярмарок вегетаріанських страв, проходять фольклорні вистави й захопливі конкурси.

Хоча сам Ченг Чау Бун триває три дні, його найпривабливіша і популярна частина припадає саме на фінальний день. На нього припадає видовищне змагання «підйоми на вежі». Спочатку воно включало швидкісне подолання справжніх «веж Бун», але сьогодні, після ряду нещасних випадків, тендітну конструкцію замінили на надійний аналог зі сталі. Увечері третього дня свято Бун завершується великою карнавальною ходою, яка вчиняє круговий обхід села від храму Пак Тай. За закінчення урочистостей «вежі Бун» розбирають, а булочки роздають охочим як їстівних талісманів.

Острів Ченг Чау розташований у південно-західного узбережжя Гонконгу. На поромі можна допливсти за 30-40 хвилин.

 

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения
Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.