Офіційний день народження королеви в ЛондоніДень народження монаршої персони – для кожного справжнього англійця не тільки державне свято, а й привід для гордості.
В першу, другу або третю суботу червня в Лондоні проходить півторагодинний парад з нагоди Офіційного дня народження королеви. За день до того королева з чоловіком і обраним колом гостей відвідує подячну службу в Кафедральному соборі святого Павла. Найбільш видовищним елементом святкування стає «Церемонія виносу прапора» – придворний дивізіон проводить урочистий розвід варт і виносять прапор полку, який буде нести службу в палаці в поточному році. Ритуал проходить на плацу «Хорсгардз-перейд» в Уайтхоллі, в самому центрі столиці. Роззяви збираються уздовж обмеженої прапорцями алеї в парку Сент-Джеймс. Королева приймає парад сидячи в кареті, а потім вирушає з кортежем центральними вулицями міста. Спіймати посмішку і вітальний помах руки Єлизавети II – найвища нагорода глядача в головне свято британської монархії.

У 2016 році на честь 90-річного ювілею королеви Англії неофіційне свято було проведено у травні. У грандіозній театралізованій виставі на території Віндзорського замку взяли участь понад 900 коней і 1500 акторів, музикантів, танцюристів з Великобританії, Нової Зеландії, Австралії, Фіджі, Азербайджану та Чилі. Шоу, яке розповідає історію життя королеви-довгожительки розтягнулося на кілька вечорів.

 

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения
Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.