Ярмарок взуття Expo Riva Schuh у ТрентоЗаради цієї виставки можна влаштувати спеціальну подорож до Італії. Ярмарок Expo Riva Schuh Italy визнана міжнародним лідером в індустрії взуття середнього цінового діапазону. Проходить двічі на рік: у січні та червні.

Більше тисячі компаній з усього світу представляють свою продукцію глядачам. Причому, беруть участь навіть виробники з Бразилії, Індії та Китаю найбільш популярні і масові. Але не тільки доступність цін в поєднанні з якістю приваблюють сюди гостей. Форум проходить в першій половині нового календарного року, пропонуючи тренди майбутнього сезону одним з перших. Плюс є унікальна інноваційна можливість замовити безпосередньо у виробника взуття з попередніх, деколи навіть знятих з виробництва, колекцій.

Гравці ринку також влаштовують для відвідувачів численні шоу. Однак найголовніше тут, звичайно, незабутній і дуже вигідний шопінг. Виставка-ярмарок займає весь конгрес-центр «Ріва дель Гарда». А саме місто Тренто знаходиться всього в годині їзди від Верони і двох від Венеції.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения
Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.